Про нас

Офіс Трансформації – це громадьска організація, яка ставить собі за мету підвищувати ефективність державних та комунальних: установ, підприємств, департаментів, компаній, виконавчих органів, тощо. А також трансформувати систему звітності та відповідальності, як законодавчої (депутати) так і виконавчої (департаменти) в влади на місцевому рівні.

Ефективні рішення

Ми вважаємо, що жоден чиновник не повинен приймати суб’єктивних рішень. Для того аби прийняти об’єктивне рішення він має діяти як менеджер та пройти 5 важливих кроків:
 • 1

  Біг Дата

  Збір усіх наявних даних про проблему, процес тощо
 • 2

  Аналітика

  Про що свідчать дані? Які закономірності показують?
 • 3

  Експертна думка

  Справжні експерти у тій чи іншій галузі мають взяти дані, аналітику та зробити експертні, доведені висновки про можливі варіанти вирішення проблеми
 • 4

  Думка громади

  Дані, аналітику, експертну думку та варіанти треба виносити на розсуд громади, яка має сказати яке з експертних рішень їм подобається найбільше
 • 5

  Ухвалення чиновником рішення

  Рішення приймаєтсья лише таке, яке обрала громада з наданих експертами. Крім випадків, де чиновник бере пряму відповідальність за наслідки його суб’єктивного рішення

Наша мета

Ми прагнемо досягти ситуації, коли жоден міський чиновник не зможе ухвалити суб’єктивне рішення, доки він не пройде 5 описаних вище кроків та трансформувати систему обліку його роботи в виконання чітких КРІ.

Лідер офісу трансформації

Максим Бахматов – засновник та лідер проєкту, успішний керівник, який реалізував низку вагомих ініціатив, серед яких:

Відновлення та розвиток ВДНГ
Створення інноваційного центру UNIT.City
Створення корпоративного акселератора Radar Tech

У рамках роботи Радником Київського міського голови на громадських засадах, Максим скоординував велику кількість проєктів, наприклад:

Підключення Київського метрополітену до 4G інтернету
Налагодження чіткої системи боротьби з порушниками ПДР (Евакуація)
Початок роботи Kyiv Traffic Group
“Я – управлінець з досвідом, який встиг попрацювати як у великому бізнесі, так і в державних структурах. Впевнений, що будь-яку конструкцію — від маленького бізнесу до комунального гіганта — можна трансформувати у ефективну, якщо використовувати менеджерський підхід та вдало управляти часом і ресурсами. Адже розвиток і управління містом не потребують політичних прапорів. Це виключно про стратегію і менеджмент. Виключно про ефективність. Чиста вода з крану, енергоефективна мережа тепломагістралей, якісне повітря мають бути закритою базовою потребою і не залежати від політичних уподобань очільників міста. Саме для того, аби розділити велику політику та місто як сервіс, що ефективно чи неефективно надає послуги, і виникла ідея створити Офіс Трансформації”
МАКСИМ БАХМАТОВ

СТРУКТУРА ОТ

ІТ - КОМАНДА
Команда працює над створенням ІТ-інструментів для активних громадян, для аналізу роботи міських чиновників та взаємодії між містянами і владою.
Медіа-група
Ми повністю прозора Громадська організація, яка працює з аудиторами. Ми звітуємо за кожну гривню, що нам надійшла, та показуємо як і на що ми витрачаємо ваші донати.
Відділ юридичної підтримки
Команда топових юристів, що проводить консультації учасників всіх інших напрямків та напрацьовує законопроекти, що здатні системно змінювати місто.
Транспортна група
Транспортна група працює над проєктами, дотичними до транспортних проблем, проблем з паркуванням та трафіком. Kyiv Trafic Group та 4G в метро - всього декілька успішних кейсів з усього масиву работи нашої команди.
Команда розвитку велокультури
Команда працює над проєктами, направленими на розвиток велосипедної інфраструктури, вело культури та інших питань, що хвилюють велоспільноту.
Екологічна команда
Команда системно працює над питаннями екології. Від загальноміських до точкових. А також курує проєкти, націлені на вирішення проблем парків, скверів, озер та інших зон відпочинку.
Команда боротьби з незаконними забудовами
Команда шукає шляхи для протидії всім видам незаконних будівництв. Боремось юридично, медійно, законодавчо.
Команда ЖКГ та комплексного благоустрою
Команда працює над проєктами, що націлені на вирішення проблем у сфері житлово-комунального господарства, створення комфортного міського середовища, покращення зовнішнього вигляду міста, тощо.

Роль громади

Кожен громадянин має чітко розуміти, що конкретно та в які строки мусить зробити той чи інший чиновник, та яку відповідальність він нестиме, якщо робота не буде виконана вчасно. Кожен підприємець наймає працівників для виконання конкретних задач і контролює їхню роботу. З тими працівниками, які не можуть їх виконати, роботодавець розриває контракт та прощається. Така система відносин, на нашу думку, мусить бути імплементована у державний та комунальний сектор.

ВІЗІЯ

Громадська діяльність, направлена на успішне керування містом, не повинна бути політизованою. Ідеологічно ми займаємо нейтральну позицію, адже основні проблеми, які ми хочемо розв'язати, відносяться до базових потреб містян та не вимагають політичної дискусії. Простими словами: питна вода з крану в кожній квартирі має бути базовим налаштуванням та не залежати від ідеологічних уподобань мера, депутатів чи президента.

Бажаєш допомогти ОТ ?

Доєднуйтесь до команди ОТ

Основні активни людей – час та ресурс. Якщо ви готові виділяти свій час на поліпшення якості життя у вашому будинку, вулиці, районі ви можете втілювати проєкти разом з Офісом Трансформації.

Доєднатися до ОТ

Підтримайте проект фінансово

Ми повністю прозора Громадська організація, яка працює з аудиторами. Ми звітуємо за кожну гривню, що нам надійшла, та показуємо як і на що ми витрачаємо ваші донати.

Підтримати ОТ

  Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: