Демократія – ключ до життя 

Якщо коротко: 

Всі українці поклонялися американському «Джавеліну», швецькій NLAW, Стінгер, Хаймарс та іншому. Бо вони дуже допомагають українській армії. А чому ж вони такі круті? 
Країни-партнери, що поставляють нам зброю, тобто США, Швеція, Великобританія, Німеччина та інші заробляють дуже багато грошей. У них дуже розвинута економіка. Дуже крута правова система.  У них є суди, що захищають інвенторів, що придумають технологію і можуть потім на цьому заробити. 

Отже, приходить людина, у якої є ресурс та бажання зробити «Джавелін». Вона знає, що у неї є державне замовлення та її не обманять і нічого не вкрадуть. 

Західна зброя, що нам поставляється, виготовлена приватними компаніями. 

Україна не може виготовляти зброї рівня західних партнерів, не маючи достатнього фінансування. А західні партнери можуть. 

Славнозвісний«Джавелін»— переносний протитанковий ракетний комплекс, виготовляє приватна компанія, а саме американське підприємство Raytheon та Lockheed Martin. Це приватна компанія, яка фінансується більшою часткою за рахунок своїх замовлень та інвестицій.  Компанія спеціалізується на розробці та випуску ракетної зброї різних класів та радіоелектронного обладнання військового призначення. За деякими оцінками, компанія є найбільшим виробником керованих ракет у світі.

Ця компанія існує та є передовою через сприятливу економічну та державну систему. Робітники хочуть там працювати, отримують гідну зарплатню. А держава у свою чергу робить замовлення та його фінансує. За цим стоять роки державного та економічного розвитку. А також становлення незалежності у економічному та фінансовому плані.

Ця система дозволяє боротися з цієї «другою» армією світу. Проте могутність у цієї армії не сучасна, а радянська. 

У 41 році СРСР отримав ленд-ліз від США. Під час ДСВ радянський народ не дуже багато знав про західну допомогу. Її описували як несуттєву, або іншими словами вона покривала лише 4% потреб за словами радянських істориків. Насправді без військової допомоги за ленд-лізом перемога над гітлеризмом була б неможливою або ж була б із набагато більшими жертвами і тривалішою в часі.

Завдяки поставкам за цією програмою Червона армія мала доступ до новітніх зразків озброєння і промислового устаткування. Допомога дозволяла СРСР втримати темпи виробництва власного озброєння і техніки. Наприклад, у «всесвітньо відомому» танку Т-34 двигун відливався з американського алюмінію, башта оберталася завдяки приладу, виготовленому на американському карусельному станку, оскільки СРСР таких станків не мав. Більшість комплектації була американська.

Український ОПК також виготовляє уже всім відомі ПТРК «Стугна», «Корсар», РК «Вільха» та протикорабельні крилаті ракети Р-360 «Нептун». Усе це робить Київське конструкторське бюро «ЛУЧ», яке є державним підприємством. 

Станом на 2018 рік підприємство виготовляло близько шести тисяч різних керованих ракет на рік.

Олег Петрович Коростельов— керівник Державного підприємства КБ «Луч». 

У 1967—1972 роках здобув освіту за спеціальністю «Електронні обчислювальні машини» у Київському інституті інженерів цивільної авіації, закінчив його з відзнакою.

У системі демократії та сучасного ОПК є винятки. КНДР – унікальне для 21 століття суспільство.

Північна Корея витрачає на військові потреби від 25 до 40% ВВП. Під рушницею знаходяться понад 1 млн 200 тис. осіб. У будь-якому разі, на тисячу жителів країни, включаючи старих та немовлят, припадає 48 військових. Причому такі великі збройні сили має одну з найбідніших держав світу.

Які висновки?

Незалежна економіка, якісна система освіти та демократія дозволяє створювати якісне сучасне озброєння. А це озброєння буде нищити «другу» армію світу.

Західна зброя, що нам поставляється, допомагає боронити нашу землю. Тобто, конструкції виготовлені не один рік, наразі дуже швидко поглинаються нашою армією. Детальніше можна ознайомитися за посиланням:https://youtu.be/FwdDsgX8nCg

Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: