Ефективність КП “Інформатика”: куди йдуть кошти?

Комунальні підприємства – одна з больових точок столичної структури управління. На сьогодні їх налічується майже 2000 – кожне отримує кошти з держбюджету. Наскільки ефективно витрачаються ці кошти? Офіс Трансформації та його засновник і голова Максим Бахматов вирішили дослідити питання ефективності та в цілому необхідності такого явища міського управління як комунальне підприємство.

Це розслідування присвячене КП «Інформатика» (Надалі «КПІ»). Воно з’явилося у 2002 році; сьогодні це – підрозділ Департаменту інформаційно- комунікаційних технологій міської ради Києва.

«КПІ» обслуговує термінали для туристів, єдину диспетчерську систему моніторингу автотранспорту (контроль за маршрутом і рухом спецтехніки + показує тип роботи, яку вона виконує), займається управлінням зовнішнього освітлення, моніторингом стану довкілля, адмініструє мережу відеоспостереження “Безпечне місто” (системи відеоспостереження, системи фіксації порушень ПДР, доступний інтернет у громадських місцях), розробляють та управляють системою виклику екстреної допомоги та обслуговують центр обробки даних міста.

На 1 січня 2020 року в штаті – 74 працівники, до кінця року планувалося збільшення робочих місць до 88.

Підкреслимо, що всі матеріали ми знайшли у відкритих ресурсах в мережі Інтернет.

Повний текст розслідування доступний за посиланням

Переглянути розслідування можна тут

Ефективність КП “Інформатика”: куди йдуть кошти?
Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: