Як краде середня ланка чиновників КМДА? 

Шість квартир, подарунок у 5млн грн та активи у 45млн грн: Офіс Трансформації  Максима Бахматова провів розслідування та виокремив топ-5 найбагатших чиновників КМДА

Офіс Трансформації Максима Бахматова презентує розслідування ТОП-5 київських чиновників, що працюють у КМДА. Серед мільйонних активів у власності чиновників також є будинок 517,7m2 та 8 машин преміум класу. 

         Під час розслідування Офісу Трансформації Максима Бахматова було виокремлено 5 чиновників, чиї декларації мають найбільшу задекларовану суму. 

Серед цих чиновників опинився начальник відділу організаційного забезпечення та контролю у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА Владислав Анатолійович Волощук. Його активи складають 33,5 мільйони гривень. Згідно з деклараціями з 2014, володіє заміською дачею на березі озера: будинок 517,7m2 та господарські будівлі 127,5 м2 у селі Гореничі Київської обл. вартістю $1.1m. 

Андрій Романенко – начальник управління координації та розвитку шляхового господарства та інфраструктури, а також заступник директора Департамента транспортної інфраструктури КМДА. У січні 2010 року разом із дружиною став співвласником двох будинків площею по 200м2 у Туреччині. У серпні 2012 року купили ще три квартири по 94m2 в Туреччині. У листопаді 2020 року дружина Романенка знову спромоглася на масштабну покупку. Жінка не має постійної роботи та стала власницею авто Mazda 6 2016 р.в.   Річний оклад чоловіка на 2021 рік, згідно зі штатним розкладом, – 10.6k грн./міс. Накопичення сім’ї на березень 2021 – $657k готівкою.

У рамках розслідування Офіс Трансформації Максима Бахматова також натрапив на Валентину Петрик, що виступила лідером складеного рейтингу. Це чиновниця зі стажем, яка працює на держслужбі з 1996 року. За цей час вона разом із найближчими родичами – чоловіком та донькою встигла обжитися вісьмома машинами, трьома садовими будинками, шістьма квартирами, одним великим будинком у Херсонській області, вісьмома земельними ділянками та гаражем. У січні 2020 року стала завідувачкою сектору тендерних закупівель Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Під її егідою було проведено ряд тендерів, після завершення яких у сімʼї Валентини з’являлися квартири вартістю $175к та  $8к. Згідно з декларацією Валентини, за 2019 рік зарплата склала 252k грн, дохід від здачі майна оренду склав 7k грн.

Повне відео за посиланням

Ознайомитися з файлом розслідування можна тут

Як краде середня ланка чиновників КМДА? 
Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: