Книга російських окупантів «Книга орків»

Книга російських окупантів “Книга орків”

Офіс Трансформації Максима Бахматова сумісно з глобальноим OSINT-ком’юніті Molfar  створює проект з ідентифікації російських окупантів-військових злочинців, які скоювали злочини на території українських міст. «Книга орків» передбачає зведення книги персоналій військових злочинців. Основна мета проекту – розшук та  збір інформації про злодіїв та передача матеріалів для подальшого покарання, згідно Закону України. 

Для пошуку та ідентифікації військових були взяті в опрацювання лише верифіковані відкриті дані, які надані Головним Управлінням розвідки Міноборони України. Офіційно підтверджено, що саме ці групи мають пряме відношення до геноциду українського населення у Київській області. Встановлено, що більшість окупантів є представниками Східного військового округу, зокрема 64-ї окремої мотострілецької бригади та інших з‘єднань з Хабаровського краю. 

У цій книзі зібрані представники російської армії, які коїли злочини у Київській області. Всього їх нараховується 1200. У цьому виданні ви зможете знайти особисті номера телефонів солдат рф та їх родичів, фотографії та соціальні мережі. 

При завершені пошуку злочинців, усі матеріали передаються Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України у вигляді розгорнутого переліку в розрізі міст України. Мольфар та Офіс Трансформації продовжує свою роботу по інших регіонах України.

Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: