КИЇВМІСЬКСВІТЛО: незаконні мільйони на стовпах для ліхтарів

Київське комунальне підприємство “Київміськсвітло” відповідає за за обслуговування, ремонт, модернізацію, реконструкцію і будівництво освітлювальної інфраструктури та опор освітлювальних точок Києва, а також підсвічування декоративно-архітектурних об’єктів. Володіє винятковим правом на використання Стандарту на підвішування ізольованого проводу для систем зовнішнього освітлення, дає третім сторонам право на використання стандарту.

Що важливо зрозуміти? 

Перше — “Київміськсвітло”, як виявилося, не відповідає повністю за електрифікацію наших вулиць. У них є стовпи. І все. І спецтранспорт.

Електроенергію виробляють і постачають приватні компанії. Для чого нам тоді КП?

Щоб красти. Мільйони бюджетних гривень..

У 2019 КМДА провів аудит закупівель ”Київміськсвітла” за 2018. У результаті виявили завищення вартості на майже 16 мільйонів гривень. 

Після чого не те що ніхто не поніс ніякого покарання, комунальне підприємство продовжило роботу з усіма підрядниками, які “провинилися” та неефективно використали наші з вами кошти. 

Підкреслюю, в наших розслідуваннях я оцінюю виключно ефективність. Навіть якщо це державне підприємство, але воно ефективне — хай працює.

Але ж знову факти: у 2015 була прийнята в роботу петиція про організацію освітлення на 277 нерегульованих пішохідних переходах. На лютий 2021 роботи були виконані на 8 точках.

8 точок з 277. 

При цьому вони ще й не платять податки. Про що говорить офіційний аудит.

“Київміськсвітло” — це пам’ятник неефективності київського управління.

Переглянути можна тут

Повний файл розслідування доступний за посиланням

КИЇВМІСЬКСВІТЛО: незаконні мільйони на стовпах для ліхтарів
Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: