Міністерство відновлення та Офіс Трансформації спільно працюватимуть над впровадженням ефективного менеджменту в містах

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури та громадська організація «Офіс Трансформації» підписали меморандум про співпрацю.  

Ключовий напрям спільної роботи полягає у трансформації системи публічного управління для організації ефективного відновлення та розвитку громад, територій та інфраструктури України. 

Основні завдання визначені сторонами полягають у створенні умов для сталого розвитку міст, покращення ефективності роботи чиновників в містах за рахунок освітніх програм та співпраці з міжнародними донорськими організаціями та фінансовими інституціями, розвиток агломерацій та побудова публічної системи керування містом, яка контролюється громадою.

«Участь громадських організацій безпосередньо в формуванні змін, їх впровадженні та контролі дозволяє суттєво підвищити ефективність реформ. Разом з Офісом Трансформації Максима Бахматова працюватимемо над тим, щоб відбудова міст стала якісним кроком вперед для самих міст і систем управління ними», – підкреслив Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Сторони також домовились про співпрацю щодо створення в містах інфраструктури цивільної безпеки, адаптації об’єктів міст для маломобільних груп населення, забезпечення базових послуг та сервісів для громадян, забудови, водопровідної мережі міст, збереження об’єктів зодчества, а також впровадження екологічних стандартів у розвитку міст.

«Керування та розвиток міста  – це не про політику, а про менеджмент та ефективність»,  – зазначив творець та лідер Офісу Трансформації Максим Бахматов.

Уся звітність про результати діяльності та перебіг роботи буде відкритою для громадян. Підписаний документ передбачає дворічний термін роботи (січень 2023 – січень 2025 років)

Партнерська робота Офісу Трансформації Максима Бахматова та Міністерства відновлення не передбачає витрат державного бюджету та грошей міністерства. Фінансування буде відбуватися завдяки міжнародній донорській допомозі.

Міністерство відновлення України

Кабінет Міністрів України

<strong>Міністерство відновлення та Офіс Трансформації спільно працюватимуть над впровадженням ефективного менеджменту в містах</strong>
Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: