СТВОРЕННЯ НОВИХ МЕМОРІАЛІВ УКРАЇНИ

Ці пам’ятки мають будуть створені для українців як нагадування про боротьбу за Свободу та Волю України.  

Для початку можна розглянути дім на вулиці Лобановського, над яким вже зараз працюють комунальники для реконструкції. У цей будинок влучила ракета у лютому.  У цьому випадку важливі конструкції не було задіто. Незважаючи на цю діру, при укріплені, люди можуть продовжувати там жити. З урахуванням положення, тобто важливої київської автоартерії, цю діру можна було б зберегти як памʼять. 

Цю діру можна укріпити та консервувати. Залити склом, зробити підсвітку. Це буде нагадуванням для кожного, хто буде проходити повз. 

Ця діра має бути надуванням так само як і танки на Житомирській трасі, як понівечені дома в Ірпіні, Бучі і Гостомелі. Частково. Це стосується і Заходу України, Івано-Франківський аеропорт та інше. 

Має бути 100-200 точок памʼяті по всій території України. Дитина з Івано-Франківська також має розуміти, що її місто було під ударами балістичних ракет. Це не було десь далеко

Уявімо розмову цієї дитини з батьками: 

  • Дитинко, цей будинок зруйновано у 2022 році через удар балістичної ракети нашого сусіда.
  • А чому це били по нам? 
  • Там сидів ідіот, у кругу ідіотів. Вони субʼєктивно бачили увесь світ та вирішили, що України та Українців не має існувати. Аби нас не вбивали – ми вбивали у відповідь. 

Дитина має розуміти що удар балістичних ракет у 21 столітті – дикість. Дикість має мати відповідь. 

Усі ці памʼятки мають бути нанесені на інтерактивну карту. Аби це стояло 100-150 років. 

            До цієї карти також варто додати і проросійські сили, що були розповсюджені по всій території України. До таких сил можна віднести партії, канали та «лідерів думок». 

Харківська угода між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України— угода між Україною і Російською Федерацією, підписана 21 квітня 2010 року у Харкові президентом України Віктором Януковичем та президентом Росії Дмитром Медведєвим. Згідно з якою термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі подовжено з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням на 5 років, якщо будь-яка сторона не висловить заперечення, та встановлена орендна плата.

Денонсована в односторонньому порядку Державною думою РФ 31 березня 2014 року.

Станом на квітень 2022 року угода має статус «чинна» в Україні.

            23 листопада 2013 Президент Віктор Янукович не підписав у Вільнюсі Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом на саміті “Східного партнерства”.

На саміті ЄС парафував угоди про асоціацію з Молдовою і Грузією та підписав угоду про лібералізацію візового режиму з Азербайджаном. З Україною не  було підписано жодного документа.

            Після Революції Гідності та початку бойових дій на сході України частка проросійських наративів не зменшувалася. 

Наразі налічується 7 заборонених проросійських каналів

На усіх каналах часто звучали проросійські наративи про залежність від рф, неважливість мови та «дружбу народів». Також запрошувалися депутати від проросійських партій. 

Наразі в Україні заборонені партії “Опозиційний блок”, “Соціалістична партія”, “Наші”, “Держава”, “Блок Володимира Сальдо”, Партія справедливості та розвитку, Соціалістична партія України, “Ліва опозиція”, Партія Шарія, партія “Опозиційна платформа – За життя”.

14 травня президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону проросійських партій.

А ще у 2020 році Олександра Попова – члена Партії регіонів та потім ОПЗЖ обрало у якості мера Києва 8,90%, що дорівнює 69 тисячам киян. 

Він вже був головою КМДА з 16 листопада 2010 року — 14 грудня 2013

Варто розуміти що ці проросійські сили, або ползуча окупація – це софт пауер, коли балістична ракета – хард пауер. 

В Україні у листопаді 2021 року добре чи дуже добре ставилися до РФ 39% українців, погано чи дуже погано 47%. Свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки “Омнібус”. Це у той час, коли приблизно 300 захисників України гинуло на Сході за рік. 

Зараз лише 2% громадян добре ставляться до росії, у той час як 92% – погано. Утім, важливо розуміти, що 2% – це близько 500 000 осіб. 

Ползуча окупація –  це реальна окупація нанесена на карту памʼяті. Більше слідів, фактів – менше шансів для цих партій, що прийдуть через 10-15 років і будуть розповідати про любов до раши.

Це варто закріпити на законодавчому рівні. І те, що Росія – країна терорист, агресор. Вона вбиває, ґвалтує та нищить. 

ВИСНОВКИ: 

  • Дитина має розуміти що удар балістичних ракет у 21 столітті – дикість. Дикість має мати відповідь. 
  • Проросійські партії, канали, «повзуча окупація» – софт пауер. Балістична ракета хард пауер. 
  • З більшою кількістю фактів, памʼятків у проросійських наративів не буде змоги повернутися в Україну через 10, 20, 30 років. 

Більше інформації доступно у нашому відео на ютуб

Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: