Проекти

Офіс Трансформації – це громадьска організація, яка ставить собі за мету підвищувати ефективність державних та комунальних: установ, підприємств, департаментів, компаній, виконавчих органів, тощо. А також трансформувати систему звітності та відповідальності, як законодавчої (депутати) так і виконавчої (департаменти) в влади на місцевому рівні.

Категорії
Публічний дашборд Київського трафіку
Публічний дашборд Київського трафіку
Київ входить в ТОП3 столиць світу за рівнем заторів. На переміщення містом ми витрачаємо частину нашого життя, і так буде доки не буде винайдено телепорт. Але міські затори примушують нас сплачувати додаткову ціну, яку складно помітити та усвідомити у повсякденній метушні. М
Максим Бахматов Микола Черненко Володимир Філімончук Євген Аніщенко Антон Чеботаренко Дмитро Беспалов
4G у Київському метро
4G у Київському метро
Проблема відсутності 4G у метрополітені тягнулася з 2012 року. Користувачі хотіли користуватися інтернетом під час поїздки. А оператори хотіли чесних правил і тарифів для користування мережею метро.
Kyiv Trafic Group
Kyiv Trafic Group
Київ знаходиться на третьому місці в європі за кількістю заторів на дорогах. Повільний трафік забирає з ВВП міста мільярди гривень. Крім того, постійні затори погіршують настрій та самопочуття містян.
Велодоріжка на Вернадського
Велодоріжка на Вернадського
Проблема: Відсутня велоінфраструктура вздовж бульвару Академіка Вернадського.

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: