4G у Київському метро
Статус: Завершено

4G у Київському метро

Максим Бахматов
Максим Бахматов
Тестовий акаунт
Тестовий акаунт

Проблема

Проблема відсутності 4G у метрополітені тягнулася з 2012 року. Користувачі хотіли користуватися інтернетом під час поїздки. А оператори хотіли чесних правил і тарифів для користування мережею метро. Адже корупційний потенціал – 20 млн $

Деталі проєкту

Невідповідність міста стандартам 21-го сторіччя робить його непривабливим для туристів, студентів та інвесторів. А недоотриманий бюджет Києва – від 20 до 50 мільйонів $ на місяць.

Завдяки публічному тиску, активістам, швидкій роботі Офісу трансформації, Київради та Кабміну, прийнято рішення про запровадження єдиних та прозорих тарифів для доступу до всієї комунальної власності та інфраструктури, в тому числі – метрополітену.

В результаті – 4G на всіх станціях метро запустили за 4 місяці

 

Фотозвіт

Бажаєш допомогти ОТ ?

Доєднуйтесь до команди ОТ

Основні активни людей – час та ресурс. Якщо ви готові виділяти свій час на поліпшення якості життя у вашому будинку, вулиці, районі ви можете втілювати проєкти разом з Офісом Трансформації.

Доєднатися до ОТ

Підтримайте проект фінансово

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna incididunt ut labore et dolore magna incididunt ut labore et dolore magna

Підтримати ОТ
Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: