4G у Київському метро
Статус: Завершено

4G у Київському метро

Проблема

3 2012 року кияни хотіли користуватися інтернетом в метро, а оператори хотіли чесних правил і тарифів. Хоча чиновники процес почали, папери перекладались, відповідальність переходила від одних до других, але до 2020 проблема не вирішувалась.

Без 4G-звʼязку метро не було інтегрованим в місто. Що важливіше, воно не відповідало стандартам комфортного життєвого середовища у 21 столітті. Це робило місто непривабливим для туристів, студентів та інвесторів.

 

КОРУПЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ – 20 млн $

Недоотриманий ВВП міста – від 20 до 50 млн $ на місяць.

Деталі

З грудня 2019 завдяки стратегічним та оперативним крокам під координацією Офісу Трансформації, публічному тиску, спільним діям з активістами та операторами мобільного зв’язку, представниками Кабміну, депутатам Київради досягнуто:
– прийняття рішення про запровадження єдиних та прозорих тарифів для доступу до всієї комунальної власності та інфраструктури, в тому числі
метрополітену
-ліквідовано потенціал включення в процес впровадження 4G та роботи із операторами мобільного зв’язку корупційної складової під видом інвест. договору

 

Під координацією Офісу Трансформації технологію 4G в Метрополітені Києва впровадили всього за 4 місяці (проти 8 років).

 

На прикладі цього кейсу можна бачити, як процес можна процесити 8 років без результату, а при бажанні досягти мети за 4 місяці.

 

Важливо! Події з 24.02.2022 показали наскільки стратегічною, критичною, та необхідною для міста є 4G-інфраструктура, коли метро стало укриттям від бомб. Люди масово ховались в метрополітені довгий час, проте мали зв’язок та доступ до актуальної інформації.

 

 

Фотозвіт

Повернутися назад

    Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: