Kyiv Trafic Group
Статус: Проект завершено

Kyiv Trafic Group

Проблема

Київ знаходиться на третьому місці в європі за кількістю заторів на дорогах. Повільний трафік забирає з ВВП міста мільярди гривень. Крім того, постійні затори погіршують настрій та самопочуття містян. Трафік – це артеріальна система міста. Якщо в ній забагато тромбів – у міста може статись інфаркт.

Деталі проекту

КиївТрафікГруп – координаційна група\круглий стіл з представників транспортних експертів, громади, та всіх органів, що так чи інакше впливають на трафік у місті. Офіс Трансформації зібрав таку робочу групу півтора роки тому, вперше в історії міста. Наразі група продовжує роботу. Резульатом стали:

 • Побудова сталої конструкції роботи інспекції з паркування, шляхом залучення трьох стейкхолдерів до цього процесу (Інспекція з паркування, 9 компаній з евакуації (2 комунальні 7 приватних) та штрафмайданчиків (нацполіція),
 • За допомогою ОТ відкрито новий великий штрафмайданчик у центрі (район річпорту),
 • Проєкт Дашборду трафіку,
 • Налагодження роботи патрульної поліції з контролю проїзду смугами громадського транспорту,
 • Проведено річну транспортну аналітику
 • Проведено координацію роботи поліції з обмеження виїзду до міста фур у робочі години
 • Проведено підрахунок кількості місць для безкоштовної та платної парковки в місті
 • Спільно з власниками паркінгів створені інформаціїні таблички з оголошеннми кількосіт вільних місьць + ведеться робота над розробкою системи зручного інформування про найближчі паркінги в проблемних місцях (сумісно з КП Київреклама та власниками паркінгів)
 • Відкрито нові перехоплюючі паркінги (Видубичі, Академмісточко)

Фотозвіт

Кінцева ціль

Зменшити затримку в русі Києвом до 15% у годину пік.

Бажаєш допомогти ОТ ?

Доєднуйтесь до команди ОТ

Основні активни людей – час та ресурс. Якщо ви готові виділяти свій час на поліпшення якості життя у вашому будинку, вулиці, районі ви можете втілювати проєкти разом з Офісом Трансформації.

Доєднатися до ОТ

Підтримайте проект фінансово

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna incididunt ut labore et dolore magna incididunt ut labore et dolore magna

Підтримати ОТ
Повернутися назад

  Вкажіть Ваш E-mail, щоб отримувати найактуальнішу інформацію: